Volné pozice

Analytik, programátor – pracovní poměr na plný úvazek

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici: Analytik, programátor

Zpracováváme špičkové analýzy, které jsou podkladem důležitých rozhodnutí, součástí inovativních projektů či průzkumem nových možností předních subjektů energetiky ČR a SR. Výsledkem naší práce jsou individuální, často neotřelá a unikátní řešení.
Stavíme na zkušenostech našich předchůdců nastřádaných za 67 let působení v energetice, ale nebojíme se nového pohledu a změny přístupu.
Závěrečná podoba naší práce je nejednou výsledkem „iterací“ a vychází z rozsáhlých a různorodých vstupních dat. Proto si ji ulehčujeme tvorbou vlastních nástrojů, kterým rozumíme do posledního řádku jejich kódu a můžeme je tak operativně přizpůsobovat pro řešení přicházejících nových úloh.

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání – i pro studenty posledního ročníku magisterského studia
  • odpovědný, aktivní a tvůrčí přístup k práci, zájem učit se kontinuálně novým věcem
  • analytické myšlení a schopnost algoritmizace
  • schopnost orientovat se v technické problematice
  • znalost Matlab (VBA výhodou)
  • znalost grafových algoritmů či práce s daty GIS výhodou

Pracovní náplň

  • řešení atypických projektů z oblasti elektrických sítí
  • zpracování dat
  • statistické analýzy
  • tvorba analýz a zpráv z řešení projektů
  • účast na jednáních s partnery

Nabízíme:

  • stabilní zázemí přední české společnosti v oblasti energetiky
  • práci na zajímavých a různorodých projektech
  • prostor pro rozvoj osobních dovedností
  • příležitost realizace vlastních inovativních nápadů
  • možnost působení v mezinárodních odborných asociacích a pracovních skupinách, účast na mezinárodních konferencích
  • přátelské prostředí, neformální atmosféru a moderně vybavené pracoviště
  • motivující finanční ohodnocení, příspěvek na stravování a jazykový kurz
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené

Místo výkonu: Brno
Nástup: ihned nebo dle dohody

Kontakt:

Analytik, konzultant – pracovní poměr na plný úvazek

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici: Analytik, konzultant

Požadavky:

  • ekonomické vzdělání – i pro studenty posledního ročníku
  • odpovědný a kreativní přístup k práci, zájem učit se kontinuálně novým věcem
  • analytické a komunikační schopnosti, proaktivní jednání s klienty

  • řešení projektů z oblasti systémové elektroenergetiky a plynárenství
  • tvorba analýz a zpráv z řešení projektů, konzultace s klienty
  • účast na jednáních s partnery, prezentace na konferencích z oboru energetiky

Nabízíme:

Kontakt: Hana Zdražílková (přiložte prosím strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce)