Volné pozice

Analytik, konzultant – pracovní poměr na plný úvazek

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici: Analytik, konzultant

Požadavky:

  • ekonomické vzdělání – i pro studenty posledního ročníku
  • odpovědný a kreativní přístup k práci, zájem učit se kontinuálně novým věcem
  • analytické a komunikační schopnosti, proaktivní jednání s klienty
  • schopnost orientovat se v technické problematice

Pracovní náplň

  • řešení projektů z oblasti systémové elektroenergetiky a plynárenství
  • tvorba analýz a zpráv z řešení projektů, konzultace s klienty
  • účast na jednáních s partnery, prezentace na konferencích z oboru energetiky

Nabízíme:

  • stabilní zázemí přední české společnosti, moderně vybavené pracoviště
  • přátelské prostředí a neformální atmosféru
  • motivující finanční ohodnocení, příspěvek na stravování a jazykový kurz
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené

Místo výkonu: Brno

Nástup: ihned nebo dle dohody

Kontakt: Hana Zdražílková (přiložte prosím strukturovaný životopis a motivační dopis)